Co się stało z muzyką?

Postanowiłem zająć się tym tematem, jako że przez świąteczne dni rodzina lubi powspominać „stare dobre czasy”. Pod koniec lat 90, kiedy format MP3 zaczął się rozprzestrzeniać, przemysł muzyczny był niechętny do zmian. Obawiano się ogromnych strat finansowych. Podobny niepokój pojawił się wśród amerykańskich producentów filmowych, gdy popularność zyskiwała telewizja, a następnie wideo. W dzisiejszych czasach z całą pewnością więcej osób słucha muzyki w formacie MP3, niż z jakiegokolwiek innego źródła. Większość internautów ściąga muzykę za darmo, lub słucha jej bez ograniczeń za pomocą darmowych serwisów internetowych, i w ten sposób tworzy – mogłoby się wydawać – swoją własną muzyczną idyllę . No właśnie, ale czy na pewno?

Na naszych dyskach znajduje się więcej muzyki niż kiedykolwiek będziemy w stanie przesłuchać. Wrzucamy wszystko do odtwarzacza i przesłuchujemy setki mp3 za darmo, bądź przytłoczeni tym ogromem słuchamy w kółko tych samych utworów. No i… Czy nie brakuje temu wszystkiemu po prostu „klimatu”?

Nasi dziadkowie posiadali kolekcję ulubionych winyli, ojcowie mieli całe półki kaset magnetofonowych – to było coś! My mamy odtwarzacz MP3, który pomieści więcej niż kolekcje ich całego życia. Płyty CD jeszcze nie zniknęły z półek, ale to pewnie tylko kwestia czasu. Nasze dzieci być może będą je oglądać tylko w filmach, albo przeszukując nasze rupiecie w piwnicy.


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu Co się stało z muzyką? zostala umieszczona w kategorii darmowe mp3, download mp3, free mp3, legalna muzyka, legalne mp3, mp3, Mp3 za Darmo, muzyka, muzyka za darmo, nowoczesna muzyka, Pobierz Mp3 i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść Co się stało z muzyką?: Co się stało z muzyką? darmowa muzyka, Co się stało z muzyką? format mp3, Co się stało z muzyką? gramofon, Co się stało z muzyką? legalna muzyka, Co się stało z muzyką? mp3, Co się stało z muzyką? mp3 za darmo, Co się stało z muzyką? muzyka, Co się stało z muzyką? muzyka filmowa, Co się stało z muzyką? muzyka retro, Co się stało z muzyką?
Szukasz naszej strony muzyka, mp3 za darmo, darmowe mp3 na sieci? Spróbuj, muzyka, mp3 do pobrania, legalne mp3 do pobrania, nowe mp3 techno, mp3 za darmo, darmowe mp3, darmowa muzyka

Możliwość komentowania jest wyłączona.